La Promoció del club sumant experiències

A Santa Coloma de Gramenet es va viure un nou control d’escola amb la presència de gran part dels grups de promoció del club, sumant bones marques i sobretot experiències noves.

Tot seguim repassem les actuacions hospitalenques:

Daniel Godino: 9.95s 60m i 2:09.49 als 600m sub12

Nicolás Zabala: 9.94 60m i 3.38m a la llargada sub10

Aitor Martínez: 10.75s 60m i 2.50m a la llargada sub10

David Asensio: 11.30s 60m i 2.33m a la llargada su10

Joel Lucas: 11.51s 80m i 6.49m al Pes sub14

Aleix Santos: 11.79s 80m i 1.20m a l’Alçada sub14

Ángel Neiro: 12.11s 80m i 5.50m al Pes sub14

Aitor Raigada: 12.14s 100mll i 9.90m al Pes sub16

Max Cassidy: 12.20s 100mll i 15.38 als 100mt sub16

Jofre Hernàndez: 12.76s 100mll i 3:20.86 als 1000m sub16

Arnau Zeberio: 1.72m a l’Alçada i 10.22m al Pes sub16

Joel Luque: 14.47s 100mll i 3:10.97 als 1000m sub16

Jan López: 12.95s 100mll i 18.07 als 100t sub16

León Niemietz: 3:04.88 als 1000m i 1.63m a l’Alçada sub16

Tim Helmes: 3:16.46 als 1000m sub16

Pol Bellón: 3:20.80 als 1000m i 19.90 als 100t sub16

Arnau Sánchez: 3:33.14 als 1000m sub14

Roger Jara: 16.03 als 80mt sub14

Quim Suriñach: 6.58m al Pes sub14

Gerard Yeste: 6.48m al Pes sub14

David Lahiguera: 5.70m al Pes sub14

Aaron Villalba: 8.86m al Pes sub16

Aneu Polan: 10.13s als 60mll sub12

Sofia Hernàndez: 10.18s als 60mll i 3.42m a la llargada sub10

Arya Castro: 13.55 als 60mll sub10

Naia Torres: 11.67s als 80mll i 16.52 als 80mt sub14

Mariona Arenas: 11.49s als 80mll i 3:34.42 als 1000m sub14

Maria Pañella: 12.34 als 80mll i 17.21 als 80mt sub14

Nerea Garcia: 12.43 als 80mll i 1.10m a l’Alçada sub14

Alba Hidalgo: 14.67 als 80mll sub14

Judit Florit: 12.32 als 80mll i 7.38m al Pes sub14

Mercé Palomo: 11.60s als 80mll i 16.68 als 80mt sub14

Naia Jiménez: 14.50 als 80mll i 4.55m al Pes sub14

Laia Gonzalo: 13.92 als 100mll i 18.87 als 100t sub16

Ivet Polan: 14.22 als 100mll sub16

Mehalet Tello: 14.60 als 100mll i 3:53.01 als 1000m sub16

Leire Ramos: 14.62 als 100mll sub16

Edurne Artola: 14.81 als 100mll sub16

Raquel Castaño: 15.08 als 100mll i 4:15.71 als 1000m sub16

Lucía Hernàndez: 13.59 als 100mll sub16

Mireia Casasayas: 3:27.62 als 1000 sub14

Dayana Santamaría: 3:36.28 als 1000 sub14

Irene Vives: 3:36.86 als 1000m i 1.30M a l’Alçada sub14

Telma Toca: 16.06s als 80mt i 1.31m a l’Alçada sub14

Sara Oviedo: 18.72 als 80mt sub14

Laia Alonso: 16.08 als 100t i 1.40m a l’Alçada sub16

Helena Cobo: 1.40m a l’Alçada sub14

Berta Molina: 1.30m a l’alçada sub14

Maria del Mar Muñoz: 2.20m a la Perxa sub16

A Sabadell vam tenir la presència només de l’Unai Yuste, que va aconseguir la seva marca personal en Llargada amb salt de 5.88m

Sobre l’Autor: 

Per Eva / Administrator a maig 31, 2021

Sense Comentaris

Deixar una resposta